Wie is wie?



Frank Van Hees  
Zaakvoerder
frank@kantoorvanhees.be  
+32 (0)14 47 03 33



Roy Slenders  
Zaakvoerder
roy@kantoorvanhees.be  
+32 (0)14 47 03 38



Veerle Geubbelmans  
 Kredietspecialist - Office manager Fintro
veerle.geubbelmans@fintro.be
+32 (0)14 25 54 91


Annie Van Gestel   
Dossierbeheerder verzekeringen 
annie@kantoorvanhees.be 
+32 (0)14 47 03 40



Els Van Hees 
Schadebeheer - Kredietspecialist
els@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 44



Dorien Van Akeren 
Teamleader schade
dorien@kantoorvanhees.be 
+ 32 (0)14 47 03 37



Jan Hertogs
Commercieel adviseur verzekeringen 
jan@kantoorvanhees.be 
+32 (0)14 47 03 36



Yasmin Wouters 
Commercieel adviseur verzekeringen 
yasmin@kantoorvanhees.be 
+32 (0)11 39 85 11

Christel Desair 
Onthaal en administratie Lommel 
christel@kantoorvanhees.be 
+32 (0)11 29 48 91



Griet Spoormans  
Commercieel adviseur verzekeringen
griet@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 34


Veerle Van Tiggel  
Boekhouding
veerle@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 41

Guus Slenders
Commercieel adviseur verzekeringen - Kredietspecialist
guus@kantoorvanhees.be
+32 (0) 11 29 48 92



Greet van
Ammel
Onthaal en administratie Arendonk
greet@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 25 54 94



Sandra Verspreet
Life & Benefits zelfstandigen & KMO
sandra@lifeexperts.be
+32 (0) 14 47 03 32



Sofie Blockx
Commercieel adviseur verzekeringen
sofie@kantoorvanhees.be
+32 (0) 14 47 03 48 



Bert Op De Beeck
Commercieel adviseur verzekeringen - Schadebeheer
bert@kantoorvanhees.be
+32 (0) 14 47 03 46



Koen Berrens
Senior adviseur beleggingen & kredieten
koen.berrens@fintro.be
+32 (0)14 25 54 95


Charlotte Beeckman
Administratief medewerker
charlotte@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 25 54 98



Arne Mortier
Life experts BVBA
arne@lifeexperts.be
+32 (0) 495 27 34 26