Wie is wie?




Frank Van Hees
  
Zaakvoerder
frank@kantoorvanhees.be  
+32 14 47 03 33




Roy Slenders
  
Zaakvoerder
roy@kantoorvanhees.be  
+32 14 47 03 38




Veerle Geubbelmans
  
 Kredietspecialist - Office manager Fintro
veerle.geubbelmans@fintro.be
+32 14 25 54 91



Annie Van Gestel   
Dossierbeheerder verzekeringen 
annie@kantoorvanhees.be 
+32 14 47 03 40




Els Van Hees 
Schadebeheer - Kredietspecialist
els@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 44




Dorien Van Akeren 
Teamleader schade
dorien@kantoorvanhees.be 
+32 14 47 03 37




Jan Hertogs
Commercieel adviseur verzekeringen 
jan@kantoorvanhees.be 
+32 14 47 03 36




Yasmin Wouters 
Commercieel adviseur verzekeringen 
yasmin@kantoorvanhees.be 
+32 11 39 85 11



Christel Desair 
Onthaal en administratie Lommel 
christel@kantoorvanhees.be 
+32 11 29 48 91




Griet Spoormans  
Commercieel adviseur verzekeringen
griet@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 34




Veerle Van Tiggel  
Boekhouding
veerle@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 41




Guus Slenders
Commercieel adviseur verzekeringen - Kredietspecialist
guus@kantoorvanhees.be
+32 11 29 48 92




Greet van
Ammel
Onthaal en administratie Arendonk
greet@kantoorvanhees.be
+32 14 25 54 94




Sandra Verspreet
Life & Benefits zelfstandigen & KMO
sandra@lifeexperts.be
+32 14 47 03 32




Sofie Blockx
Commercieel adviseur verzekeringen
sofie@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 48




Bert Op De Beeck
Commercieel adviseur verzekeringen - Schadebeheer
bert@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 46




Koen Berrens
Senior adviseur beleggingen & kredieten
koen.berrens@fintro.be
+32 14 25 54 95



Charlotte Beeckman
Administratief medewerker
charlotte@kantoorvanhees.be
+32 14 25 54 98




Arne Mortier
Life experts BVBA
arne@lifeexperts.be
+32 495 27 34 26