Wie is wie?



Frank Van Hees
  
Zaakvoerder
frank@kantoorvanhees.be  
+32 14 47 03 33



Roy Slenders
  
Zaakvoerder
roy@kantoorvanhees.be  
+32 14 47 03 38



Els Van Hees 
Zaakvoerder
els@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 44



Annie Van Gestel   
Dossierbeheerder verzekeringen 
annie@kantoorvanhees.be 
+32 14 47 03 40

Alain

Alain Walravens 
Branch manager
alain.bj.walravens@fintro.be 
+32 14 25 56 72 (Arendonk)
+32 11 29 48 98 (Lommel)



Dorien Van Akeren 
Teamleader schade
dorien@kantoorvanhees.be 
+32 14 47 03 37



Charlotte Beeckman
Administratief medewerker
charlotte@kantoorvanhees.be
+32 14 25 54 98



Yasmin Wouters 
Commercieel adviseur verzekeringen 
yasmin@kantoorvanhees.be 
+32 11 39 85 11


Christel Desair 
Onthaal en administratie Lommel 
christel@kantoorvanhees.be 
+32 11 39 85 10



Arne Mortier
Life experts BVBA
arne@lifeexperts.be
+32 495 27 34 26



Veerle Van Tiggel  
Boekhouding
veerle@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 41



Guus Slenders
Commercieel adviseur verzekeringen - Kredietspecialist
guus@kantoorvanhees.be
+32 11 39 85 13



Greet van
Ammel
Onthaal en administratie Arendonk
greet@kantoorvanhees.be
+32 14 25 54 94



Sandra Verspreet
Life & Benefits zelfstandigen & KMO
sandra@lifeexperts.be
+32 14 47 03 32



Sofie Blockx
Commercieel adviseur verzekeringen
sofie@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 48



Bert Op De Beeck
Commercieel adviseur verzekeringen - Schadebeheer
bert@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 46



Koen Berrens
Senior adviseur beleggingen & kredieten
koen.berrens@fintro.be
+32 14 25 54 95


Wouter Cox
Commercieel adviseur verzekeringen
wouter@kantoorvanhees.be
+32 11 39 85 14 



Katleen Bockx
Commercieel adviseur verzekeringen
katleen@kantoorvanhees.be
+32 14 47 03 36