Wie is wie?

Fintro Frank
Frank Van Hees  
Zaakvoerder
frank@kantoorvanhees.be  
+32 (0)14 47 03 33

Fintro Roy
Roy Slenders  
Zaakvoerder
roy@kantoorvanhees.be  
+32 (0)14 47 03 38

Fintro VeerleV
Veerle Geubbelmans  
 Kredietspecialist - Office manager Fintro
veerle.geubbelmans@fintro.be
+32 (0)14 25 54 91

Annie Van Gestel   
Dossierbeheerder verzekeringen 
annie@kantoorvanhees.be 
+32 (0)14 47 03 40

Fintro Els
Els Van Hees 
Schadebeheer - Kredietspecialist
els@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 44

Fintro Dorien
Dorien Van Akeren 
Teamleader schade
dorien@kantoorvanhees.be 
+ 32 (0)14 47 03 37

Fintro Jan
Jan Hertogs
Commercieel adviseur verzekeringen 
jan@kantoorvanhees.be 
+32 (0)14 47 03 36

Fintro Yasmin
Yasmin Wouters 
Commercieel adviseur verzekeringen 
yasmin@kantoorvanhees.be 
+32 (0)11 39 85 11
Fintro Ertu
Ertu Hotaman 
Junior adviseur beleggingen
ertugrul.hotaman@fintro.be
+32 (0)14 25 54 92

Fintro Griet

Griet Spoormans  
Commercieel adviseur verzekeringen
griet@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 34

Fintro Veerle
Veerle Van Tiggel  
Boekhouding
veerle@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 47 03 41
Fintro Christel
Christel Desair 
Onthaal en administratie Lommel 
christel@kantoorvanhees.be 
+32 (0)11 29 48 91

Fintro Greet

Greet van
Ammel
Onthaal en administratie Arendonk
greet@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 25 54 94

Fintro Sandra

Sandra Verspreet
Life & Benefits zelfstandigen & KMO
sandra@lifeexperts.be
+32 (0) 14 47 03 32

Guus 2

Guus Slenders
Commercieel adviseur verzekeringen - Kredietspecialist
guus@kantoorvanhees.be
+32 (0) 11 29 48 92

Fintro Bert

Bert Op De Beeck
Commercieel adviseur verzekeringen - Schadebeheer
bert@kantoorvanhees.be
+32 (0) 14 47 03 46

Fintro Koen

Koen Berrens
Senior adviseur beleggingen & kredieten
koen.berrens@fintro.be
+32 (0)14 25 54 95
Fintro Sofie

Sofie Blockx
Commercieel adviseur verzekeringen
sofie@kantoorvanhees.be
+32 (0) 14 47 03 48 

Arne

Arne Mortier
Life experts BVBA
arne@lifeexperts.be
+32 (0) 495 27 34 26

Charlotte

Charlotte Beeckman
Administratief medewerker
charlotte@kantoorvanhees.be
+32 (0)14 25 54 98